O nás

Motosport Soukup - motobazar a náhradní motodíly

motocykly Kawasaki, motocykly Jawa, motocykly Suzuki, atd.) a náhradní díly pro motocykly značky Yamaha, dále motodíly pro motocykly značky JAWA, rovněž motodíly pro motorky značky Suzuki, pro motorky značky Kawasaki, Aprilia, KYMCO, Ducati, Piagio, Malaguti, Motoguzi a pro motorky dalších značek. Dováží rovněž ojeté motocykly ze zahraničí, Motosport Soukup prodává i nové skútry značek KYMCO, Moto Prestige a JAWA. Motobazar Motosport Soukup prodává také čtyřkolky, dělá i měření výkonu motocyklů

Motobazar – BMW, Yamaha, Jawa, Suzuki a další

Motobazar Motosport Soukup neprodává motocykly jen standardním komisním prodejem –motocykly totiž vozí i ze zahraničí. Pravidelně jsou dováženy motocykly nejrůznějších značek, například motocykly značek BMW, Yamaha, JAWA, Suzuki, KYMCO, Ducati, Piagio, Malaguti, Motoguzi či například motocykly značky Aprilia. Jedná se převážně o nehavarované motocykly. Motorky, které se vozí i na zakázku, jsou dováženy zejména z Itálie, motorky se vozí také z Německa a dalších zemí, nejčastěji se však dovážejí motorky z Itálie. V současné době má motobazar Motosport Soukup skladem zhruba sto motocyklů různých značek, jedná se o italské motorky, japonské motorky a motorky vyrobené v Německu. Prodávané motocykly stojí zhruba 35 až 400 tisíc Kč, záleží na druhu a typu motorky, také na stáří a stavu motorky.

Ojeté motocykly: motorky – koupě, motorky – komisní prodej, motorky - výkup

Motorky, které motobazar Motosport Soukup nabízí, si zákazníci mohou vybrat přímo na skladové ploše, kterou motobazar má. Motobazar prodává převážně motocykly v originál laku a stavu. Motorky, které motobazar prodává, si samozřejmě zákazníci mohou vyzkoušet – předváděcí jízda motorky je samozřejmostí. Zákazníci, kteří si zakoupí motocykl v motobazaru Motosport Soukup, mohou využít i servisu – vybraný motocykl technik prohlédne, doplní potřebné kapaliny, atp. Pokud nechcete motocykl koupit, ale naopak prodat, motobazar Motosport Soukup vám nabízí několik možností – může se jednat buď o komisní prodej motorky nebo o výkup motorky. Motobazar Motosport Soukup inzeruje na nejrůznějších navštěvovaných serverech, a to i v zahraničí, čímž zajišťuje marketingovou podporu pro prodávané motorky.

Náhradní díly

V motobazaru Motosport Soukup můžete koupit nejen nové motorky či ojeté motorky, ale také náhradní díly na motorky. Motobazar Motosport Soukup prodává náhradní díly na motorky různých značek. Motosport Soukup má k dispozici speciální počítačový program na náhradní díly veškerých motocyklů, díky kterému lze snadno a rychle objednat jakýkoliv náhradní díl.

Dovoz motorky domů

Ne všichni zákazníci si po zakoupení motorky troufají na novém stroji odjet, proto motobazar Motosport Soukup nabízí službu Dovoz motorky domů. Stačí si vybrat motocykl, zaplatit ho, poté může být odvezen na místo, na které si zákazník bude přát.

Prodej motocyklů – dovoz motorky ze zahraničí

Motobazar Motosport Soukup dováží motocykly i tzv. na zakázku. Zákazník si vybere motocykl ze zahraničního bazaru na internetu, pracovníci Motosportu Soukup mu vybraný motocykl ze zahraničí přivezou. Motosport Soukup dováží motorky hlavně z Itálie, motorky vozí i z Německa. Je nutné složit vratnou zálohu 30% z ceny motocyklu. Pokud pracovníci Motosportu Soukup zjistí, že motorka v zahraničí neodpovídá popisu na internetu, zejména z hledisky kvality, motocykl do ČR nepřivezou a vratnou zálohu vrátí. Stačí tedy, když si zákazník na internetu vybere konkrétní motorku a kontaktuje motobazar Motosport Soukup. Pracovníci motobazaru pro motorky do zahraničí jezdí téměř každý týden, takže termín dodání vybrané motorky může být velmi rychlý.

Nové skútry a čtyřkolky na prodej

V Motosportu Soukup můžete koupit nejen motorky ojeté, ale i motorky úplně nové. Motosport Soukup je výhradním distributorem značky KYMCO, Suzuki a Kawasaki.

Motocykly KYMCO, Jawa

Značka KYMCO nabízí velkou řadu motocyklů a čtyřkolek v různých kubaturách. Koupit si můžete například skútry KYMCO GRAND DINK, skútry KYMCO YAGER GT, skútry KYMCO YUP, skútry KYMCO PEOPLE S, skútry KYMCO AGILITY ONE, skútry KYMCO AGILITY CITY, skútry KYMCO AGILITY MMC, skútry KYMCO SUPER 9, skútry AC SPORTS, skútry KYMCO VITALITY, skútry KYMCO SENTO, skútry KYMCO SUPER 8, skútry KYMCO DOWNTOWN, skútry KYMCO XCITING 500i R ABS a další. Z čtyřkolek jmenujme například KYMCO UXV 500, KYMCO MAXXER 250, KYMCO MXU 500 IRS, KYMCO MAXXER 300 a další. Vybírat si můžete také skútry značky JAWA - JAWA 50 Robby, JAWA 125 Dakar, JAWA 125 Dandy, JAWA 125 Sport, JAWA 125 Travel, JAWA 250 Travel, JAWA 350 Basic, JAWA 350 Style, JAWA 350 Tramp, JAWA 350 Policie, JAWA 650 Classic, JAWA 650 Style a JAWA 650 Dakar. Motobazar Motosport Soukup prodává i oleje a maziva značky Q8, Midland a Motul.

Motobazar Motosport Soukup působí na trhu od roku 1992. Vzhledem k tomu, že se motobazar každoročně rozrůstá, je v současné době plánována výstavba moderní dvouposchoďové prodejní haly, díky které dojde k rozšíření prodejní plochy na 800 metrů čtverečních.

Motobazar se nezabývá nejen dovozem motorek ze zahraničí a prodejem motocyklů v motobazaru, ale také servisní činností.

Zbyněk Soukup, který je provozovatelem motobazaru, 16 let působil v roli závodního jezdce, jezdil okruhy. Během své kariéry dosáhl řady významných úspěchů. Za všechny jmenujme například:

  • celkové 3. místo na mezinárodním mistrovství silničních motocyklů – kubatura 250ccm, BOBY MOTION´95 Open 
  • celkové 3. místo na soutěži ALPE ADRIA CHAMPIONS HIP – kubatura 125ccm SP, rok 2004
  • celkové 1. místo na mistrovství republiky SPORT PRODUKTION 125ccm, rok 2004

Kawasaki Versys 1000

r.v. 2018
285 000 Kč

Honda CBR 1000 RR Fireblade

r.v. 2018
365 000 Kč

Harley-Davidson FLSTF Fat Boy

r.v. 2003
265 000 Kč

Triumph America

r.v. 2011
167 000 Kč

Suzuki GSX-R 750

r.v. 2003
109 000 Kč

KTM 1090 Adventure

r.v. 2017
265 000 Kč