Košík je prázdný...
Vybavení dílny
Třídit podle: 
Image 0 Profesionální vybavení dílny pro motoservisy.
Nabízíme prvotřídní vybavení servisu:
» Modulární pevná konstrukce umožňující obsluze snadnou a bezpečnou manipulaci
s motocykly.
» Pneumaticky nebo hydraulicky poháněný zdvih stojanu.
» Nosnost od 400 do 600 kg.
» Zdvih od 1000 do 1400 mm.
» Možnost dokoupit pomocné rameno s nosností 250 kg.
» Modul pro uchycení předního kola.

OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ FRANCOUZSKÉ FIRMY MAROLOTEST.

Vybavení servisu - vybavení dílny pro motoservisy

Zajišťujeme profesionální vybavení servisu pro motocykly. Jsme oficiálními zástupci francouzské firmy MAROLOTEST a nabízíme kvalitní montážní stojany této značky. V provedení montážních stojanů francouzské firmy MAROLOTEST je v každém detailu vidět již 60-ti letá zkušenost zaručující bezpečnou a snadnou obsluhu.

Tyto stojany přináší maximální efektivitu při servisních pracích, jsou tedy ideální pro vybavení dílny - vybavení servisu.
Pneumatický nebo hydraulický pohon nahrazuje ne příliš praktickou kliku a bez námahy  vyzdvihne motocykl o hmotnosti až 600 kg do výšky až 1,4 m.
Dokoupitelné závěsné rameno společně s modulem pro uchycení předního kola umožňuje pohodlné a téměř libovolné nastavení polohy motocyklu pro všechny servisní úkony. Mezi další funkční prvky patří nájezdová rampa a zásuvná konzole pro pohodlnou demontáž zadního kola směrem dolů.

Všechny tyto vlastnosti dělají ze stojanu skvělého pomocníka, který by neměl chybět v žádném motoservisu. Objednejte si tento jedinečný stojan pro vybavení servisu - vybavení dílny pro motoservisy již dnes!


Videoukázka použití stojanu v praxi:

Stojan může bez problémů obsluhovat jeden člověk.

17 315 Kč
Běžná cena v obchodech: 19.239,- Kč
1 2 3 4 5 > >>|