homeO firmě
PRODUKTY
Nejprodávanější

Motosport Soukup – místo, kde jsou motorky srdcová záležitost

Sháníte novou nebo ojetou motorku? Tak to jste tu správně. Firma Motosport Soukup se zaměřuje na prodej, výkup a servis motocyklů různých značek. Naši prodejnu naleznete kousek od Jičína, v nedaleké obci Jičíněves. Přijeďte se podívat, nebo nahlédněte do naší nabídky přes e-shop.

5 důvodů, proč mít motorku od nás

 • Jednám na rovinu – Stojím si za tím, a za ty roky se mi to osvědčilo, říct zákazníkovi o motorce vše. Nejenom to perfektní, ale i případné nedostatky. Nestane se vám tak, že byste u nás koupili motorku se skrytou vadou. Férové jednání je u mě zkrátka základ obchodu.
 • Více než 150 motocyklů sklademMotorky se u nás denně točí a několikrát do měsíce jezdíme do zahraničí pro nové zboží. Přijďte se pokochat a vybrat si tu svou.
 • Přes 30 let zkušeností – Už jako malého kluka mě motorky lákaly a jen co to šlo, seděl jsem za řídítky. Silničním závodům jsem se aktivně věnoval 16 let, a i pak mě závodní okruhy nenechaly v klidu a sem tam jsem si nějaký závod zajel. Od 90. let se motorkám věnuji denně a za tu dobu zkrátka vím, kam se podívat.
 • Výkup, prodej a servis na jednom místě – Vyberte si motorku z bohaté nabídky nebo se domluvme, jaké máte přání a zkusíme vám sehnat motorku vašich snů. Vykoupíme vaši původní motorku, u nové se postaráme o servis, STK a veškeré papírování.
 • Speciální moto služby – U nás to není jen o prodeji motorek. Nabízíme samozřejmě moto oblečení, náhradní díly či baterie. Provádíme také snížení výkonu a úpravu výšky motorky – zkrátka, motorka od nás vám bude sedět na míru.

Pár slov z historie

Mezi motory jsem vyrůstal od mala, v 16 letech jsem jel svůj první závod a firmu Motosport Soukup jsem se svým tátou založil v roce 1991. Stejně jako všichni v 90. letech jsme i my začínali na značkách pro nás tehdy známých, jako je Jawa, Babeta, Simson a MZ. Motorky jsme opravovali, servisovali, prodávali.

Postupem času jsme se začali zabývat jak dovozem, prodejem, opravami i servisem motocyklů všech světových značek. V našem servisu máme zaměstnance s 20tiletou praxí a zkušenostmi u nás.

Pár slov o mě…

Motorky mě provázejí od dětství. Můj první závod a zároveň první vítězství jsem jel na ČZ 125 ccm. I když jsem vystřídal řadu motorek, mojí srdcovkou zůstane tovární Aprilia AF1 250 ccm, se kterou jsem dostal červenou kartu na MS v Brně. V sedle motorky jsem na autodromech i přírodních okruzích strávil víc jak tři desetiletí, zažil stupně vítězů i řadu pádů…
Motorky jsou můj koníček, který se mi stal prací a za ty roky u burácejících motorů si troufám říct, že vím, kam kouknout, co pohlídat a jak vybrat dobrou motorku. A rád s výběrem pomohu i vám.


Co byste o nás ještě měli vědět…

 • Několikrát měsíčně dovážíme prověřené motocykly ze zahraničí, především z Itálie. Jednu z našich služeb je i dovoz moto na zakázku ze zahraničí podle vlastního výběru.
 • Na všechny motocykly poskytujeme záruku 6 měsíců na skryté vady. Pokud se vám nedostává hotovost, je možné pořídit si moto i na úvěr.
 • Stali jsme se výhradními dovozci německé firmy Alpha Technik a na základě získaného povolení od Ministerstva dopravy provádíme snižování výkonu motocyklů na 11, 25 a 35 kW.
 • Věnujeme se také dovozu italských moto baterií značky UNIBAT (kyselinové, gelové i lithiové baterie X-Racer).
 • Jsme výhradním distributorem značky KYMCO.
 • Disponujeme moderní diagnostikou na motocykly řady BMW, KTM a Harley-Davidson.

Po zakoupení motocyklu je možné udělat před vlastním odvozem kompletní servis (výměna oleje a veškerých kapalin, výměna brzdových destiček, případně gum či řetězové sady), v případě potřeby udělat dovozovou STK, český technický průkaz psaný na vás (malý TP i velký TP) a dále SPZ.

Chcete vědět víc? Neváhejte nás kontaktovat.

1