homeČlánky
PRODUKTY
Nejprodávanější

Články

Výkup motorek

13.4.2021

Chcete prodat svoji motorku rychle, bez starostí a za dobrou cenu? Nabídněte nám ji a my se o vše postaráme.

Zbyněk Soukup: Většinou jsem jezdil buď věnec, nebo kotrmelec

13.12.2020

Zvuky motorů ho provázejí od dětství, v 16 letech vyhrál první závod a vypracoval se na profesionálního jezdce. Motorky jsou jeho koníčkem i denním chlebem. Závodní kariéra motocyklového jezdce Zbyňka Soukupa se počítá na desetiletí. O trénincích, stupních vítězů i o jízdě „buď věnec, nebo kotrmelec“ jsme ho vyzpovídali ve velkém rozhovoru.

Legální snížení výkonu u motorky

1.12.2020

Snížení výkonu motorky vyhledávají především začínající motorkáři, kteří si chtějí v pořídit silnou motorku, ale nemohou ji zatím legálně řídit – mají řidičské oprávnění skupin A2 a mohou od 18 let řídit stroj s výkonem do 35 kW. Možnost řídit silnější motorku bez omezení výkonu umožňuje řidičský průkaz skupiny A, který má však mimo jiné v podmínkách i věkovou hranici 24 let či povinnost vlastnit ŘP skupiny A2 minimálně dva roky.

Motobaterie do každé motorky

6.11.2020

Potřebujete novou motobaterii? V naší široké nabídce si jistě vyberete. Nabízíme motobaterie do nejrozšířenějších značek motorek, tak i do méně rozšířených kousků.

Profesionální vybavení dílny a motoservisu

24.8.2020

Čas za ponkem se u nás počítá na desetiletí a za tu pěknou řádku let jsme vyzkoušeli mnoho produktů pro pohodlnější a efektivnější práci. Pokud patříte mezi nadšené motorkáře, kteří se chtějí o svůj stroj pohodlně starat, nebo jste závodník a chcete svůj tým vybavit profesionálním vybavením motoservisu a dílny, jste tu správně.

Zazimování motorky aneb jak se v zimě starat o motocykl

30.7.2020

Jakmile vím, že motocykl odložím na delší dobu, čeká mě zazimování motorky. Díky pečlivé přípravě na podzim mám tak jistotu, že až další rok při prvním pěkném dni nastartuji, nebude mě čekat nemilé překvapení a budu moci rovnou vyrazit na dlouho očekávanou vyjížďku. Připravil jsme pro vás svůj osvědčený postup.

Li-on baterie – blíží se revoluce?

20.7.2020

Slyšeli jste už o lithiových bateriích? V mobilních telefonech a podobných zařízeních věc zcela běžná, ale v podobě motocyklových baterií? X-Racer – lithiové baterie pro motocykly a skútry – jsou skvělou alternativou proti olověným bateriím a svým majitelům přinášejí celou škálu výhod.

Snížení a zvýšení výšky motorky

21.6.2020

Patříte mezi motorkáře a motorkářky, pro které je vysněný typ motorky nepříjemně vysoký? Chcete jezdit si užívat jízdu naplno, ale cítíte se kvůli své menší výšce na stroji nekomfortně, nebo jste omezeni výběrem stroje? Máme pro vás jednoduché řešení. Motosport Soukup nabízí sady na snížení výšky motorky, a tak můžete díky certifikované sadě a práci šikovného mechanika snížit motorku až o několik centimetrů.

Bohatá nabídka parádních motorek na prodej

13.5.2020

Vyberte si z naší bohaté nabídky a pořiďte si motorku svých snů. U našich motorek ručíme za stav i původ, po prodeji za vás zařídíme nepříjemné papírování a se strojem se u nás před nákup podrobně seznámíte.

Skupiny řidičských oprávnění

3.1.2020

Platné od 19. ledna 2013

1
4